Про нас

Якщо ви на цій сторінці, значить вас зацікавила продукція Elicent. Тут ви знайдете відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

Історія компанії Elicent

Elicent® – це торгова марка відділу побутової вентиляції компанії Maico Italia S.p.A, яка відома в усьому світі не лише своїм дизайном, а й якістю побутових вентиляторів, а також вентиляторів для приміщень загального призначення.

Продукція Elicent експортується до більш ніж 70 країн світу. Через 40 років праці ми переконані, досягли успіху завдяки нашому вмінню побудувати команду, засновану на людських цінностях, а також завдяки тісній співпраці з нашими партнерами, побудованій на взаємоповазі.

Продукція компанії Elicent має сертифікат IMQ. Крім того, сертифікат UNI EN ISO 9001:2000 підтверджує, що система якості пройшла перевірку, щоб задовольнити високі вимоги наших клієнтів. Крім того, все виробництво загалом підпорядковане найсуворішій комп’ютеризованій системі контролю якості складання SONAR, яка гарантує 100% перевірку кожного вентилятора.

Починаючи з 1970 року, з перших вентиляторів, чітко витримується політика Elicent поєднувати дизайн, практичність та новітні технології. У Лонато дель Гарда, район Брешія, ми крок за кроком виконуємо всі фази виробничого та логістичного процесу: наукові дослідження, проєктні та конструкторські розробки, дизайн, інжиніринг, виробництво, випробування та відвантаження. Результат – першокласний італійський продукт, який заробив широке визнання у всьому світі і має багато промислових та дизайнерських патентів. Клієнти та партнери Elicent можуть отримати спеціалізовану технічну підтримку та консультацію від професійних співробітників, які повністю орієнтовані на клієнта.

Італійська торгова марка в Україні

Продукція Elicent по праву вважається еталоном надійності, безперебійної роботи та високої якості, що дозволило компанії Elicent отримати визнання українських громадян. Побутові вентилятори Elicent серії Elegance, E-style, Polar, а також відцентрові вентилятори Elix, Elprex дозволяють по-новому поглянути на традиційну вентиляцію. Широко застосовуються в будинках та квартирах, завдяки своїй надійній та ефективній роботі протягом тривалого періоду.

На нашому сайті можна не тільки придбати вентилятори або інше обладнання Elicent, але й ознайомитися з докладними характеристиками та описами товарів, завантажити технічну документацію, переглянути приклади використання та правила монтажу вентиляційного обладнання.

Якщо вам потрібна консультація щодо підбору або встановлення обладнання, телефонуйте, наші консультанти з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання.