Аксесуари

Фільтри
  • Тип аксесуару
  • Тип регулятора

У цій категорії ви знайдете всі необхідні аксесуари, необхідні для роботи вентиляційного обладнання Elicent. Датчики, регулятори швидкості, панелі керування та інші корисні пристрої зроблять вашу вентиляційну систему більш функціональною, а керування її роботою більш комфортним.

Датчики Elicent

В асортименті Elicent представлені різні датчики, які здатні значно розширити функціонал вентиляційного обладнання. Виділимо три типи корисних сенсорів, які стануть у пригоді в організації ефективної вентсистеми:

  1. Датчик вологості. В асортименті Elicent ви знайдете датчик вологості R10 HY. Цей сенсор постійно моніторить рівень вологості в приміщенні, і, виходячи з отриманих даних, включає або вимикає пристрій. Рівень вологості, при якому пристрій буде виконувати свої функції, налаштовується – від 40 до 90%. Завдяки цьому обладнанню ви отримаєте важливі переваги: максимальний комфорт, а також економію електроенергії, оскільки вентилятор не працюватиме без потреби. Датчик вологості незамінний для роботи вентиляційних пристроїв, наприклад, у пральних.
  2. Датчик руху. Представлений інфрачервоним сенсором R10 P.I.R. Датчик вміє виявляти присутність людини в приміщенні та включати вентилятор. Також R10 P.I.R оснащений таймером затримки вимикання, який можна регулювати від 3 до 25 хвилин. Ця опція означає, що після того, як людина покине зону, вентилятор буде працювати ще деякий час, щоб остаточно видалити вологу та запахи. Датчик руху незамінний для громадських вбиралень, однак і при домашньому використанні забезпечить комфорт.
  3. Датчик вуглекислого газу. На нашому сайті можна купити датчик CO2, незамінний для припливної вентиляції. Датчик може виявляти, коли концентрація вуглекислого газу в приміщенні перевищена (діапазон можна налаштувати від 500 до 2000 ppm) і віддавати команду вентиляційному пристрої почати посилену роботу.

Всі ці елементи будуть корисними для вашої вентиляційної системи, і зможуть значно спростити контроль роботи обладнання, за винятком участі людини.

Регулятори швидкості Elicent

У каталозі ви знайдете регулятори швидкості, які підходять для різних моделей вентиляторів. Відповідно до принципу роботи, бренд їх ділить на дві категорії:

  1. Електронні контролери. Використовують електронні компоненти, такі як мікроконтролери, сенсори та інші електронні пристрої для керування роботою вентиляційного обладнання. Вони можуть надавати більш точне та гнучке керування, а також додаткові функції.
  2. Контролери із трансформаторами. Використовують трансформатор для регулювання напруги та управління роботою вентилятора чи інших компонентів вентиляційної системи. Трансформатор може бути використаний для зміни напруги змінного струму, щоб підлаштувати його під потреби конкретного пристрою.

Контролери з трансформаторами можуть забезпечувати дво-, три-, п’яти-, шестишвидкісний режим різного вентиляційного обладнання. Контролери з електронними компонентами надають більш гнучке управління, необмежене набором швидкостей.

Панелі керування Elicent

В асортименті Elicent представлені дві панелі керування, які можуть вирішити безліч завдань для різноманітних вентиляційних пристроїв.

Панель керування CP-RH забезпечує контроль температури, моніторинг рівня вологості, регулювання швидкості. Панель CP-AQS має всі ті ж функції, але на додачу також може контролювати якість повітря в приміщенні.

Дані панелі значно розширюють функціонал вентиляційних боксів Multibox та Microbox, призначених для організації централізованої витяжної системи вентиляції.

 

Крім описаних вище пристроїв, ви зможете знайти інші корисні елементи для вентсистем. Звертайтеся за точною інформацією до наших консультантів, якщо хочете отримати допомогу у виборі коректного девайсу для вентиляційного обладнання.