Відцентрові вентилятори

Фільтри
  • Серія
  • Опції керування
  • Діаметр підключення, мм
  • Максимальна витрата повітря
  • Датчик вологи
  • Таймер вимкнення
  • Регулятор швидкості

В наш час, в умовах підвищення вартості експлуатації традиційних систем опалення, природна вентиляція стає не просто малоефективною, а й надто дорогою. Досить безглуздо відкривати вікно для провітрювання взимку і сподіватися при цьому, що природної тяги у вентканалі ванної кімнати буде достатньо для того, щоб провітрити приміщення. Така дія призведе до того, що ви вистудите квартиру, а вологе повітря зконденсується. З урахуванням того, що різниця тисків у приміщенні та на вулиці залежить від різниці температур, влітку витяжка може працювати ще гірше. Можливо, такий спосіб і відповідає якимось застарілим уявленням про вентиляцію, але для 21 століття – нонсенс. Потрібна нормальна примусова вентиляція, а для неї потрібні витяжні вентилятори.

Де використовуються побутові відцентрові вентилятори?

Обладнання даного типу використовується не тільки для витяжної вентиляції в санвузлах, але може застосовуватися в гардеробних, коморах і навіть у різних невеликих офісах. Тиха робота, стійкість до високої вологості та компактність зробили цей вид вентиляторів одним із найпоширеніших у багатоквартирних будинках та невеликих котеджах.

Чим відрізняються відцентрові вентилятори від осьових?

Відцентрові витяжні вентилятори відрізняються будовою крильчатки вентилятора – її лопаті розміщені вздовж осі обертання, через що повітряний потік йде не в напрямку осі обертання вентилятора, а під прямим кутом до неї. По суті, це можна назвати центрифугою. На відміну від великих промислових вентиляторів, корпуси побутових відцентрових робіт зовсім не схожі на «равлики», зовні вони дуже схожі на корпусні осьові вентилятори аналогічного класу.

Для кінцевого користувача така будова вентилятора означає наступне: вентилятор може займати трохи більше місця, може працювати з нижчою частотою обертання та споживати меншу кількість електроенергії щодо осьового. Однак головна перевага полягає у більшому натиску повітряного потоку, а це, у свою чергу, дозволяє використовувати пристрої з протяжнішими повітропроводами.

Відцентрові вентилятори Elicent

Наш магазин радий запропонувати вам побутові відцентрові вентилятори Elicent Elix та Elicent Elprex. Корпуси цих вентиляторів виготовлені з міцного ABS пластику, захищені від попадання бризок, що дозволяє їх встановлювати в безпосередній близькості від душової або ванни, не побоюючись пошкодити обладнання. Двигуни обох моделей на кулькових підшипниках, що гарантує користувачеві незмінність шумових характеристик протягом експлуатації вентилятора.

Обидві моделі оснащені зворотним клапаном, що гарантує перекриття вентиляційного каналу після відключення вентилятора та неможливість попадання вуличного повітря до приміщення.

Основна відмінність між двома представленими моделями – це те, що Elix орієнтований на приміщення меншого обсягу. Так, Elicent Elix 100 має об’ємну витрату повітря 97 м³/год, а для Elicent Elprex 100 цей показник становить 230 м³/ч. Продуктивність не могла не позначитися на розмірах обладнання, різниця за висотою та шириною корпусів становить 100 мм.

Також ми хочемо відзначити, що це обладнання розроблено та вироблено в Італії. У свою чергу ми як офіційний дилер в Україні надаємо гарантію на все обладнання.