Elicent Elegance – беззвучний вентилятор для ванної кімнати

Владислав Аверченко
Владислав Аверченко

Хороша вентиляція у ванній кімнаті – важливий елемент затишку у будинку. Побутовий вентилятор Elicent Elegance – надійний інструмент у боротьбі з надмірною вологістю, який забезпечить у вашому приміщенні здорове та чисте повітря.

Є кілька причин, чому слід вибрати Elicent Elegance.

 • Серія Elegance вигідно відрізняється сучасним дизайном та естетичним зовнішнім виглядом. Корпус Elicent Elegance є суцільним виробом з міцного матового пластику білого кольору. Такий вентилятор не порушить гармонію у вашому інтер’єрі та стане чудовим доповненням до декору. Повітря всмоктується під кришку поступово з усіх боків.
 • Вентилятори цієї серії ефективно справляються зі своїм завданням, створюючи практично не чутний шум. Це важливо, оскільки шумові властивості, створювані вентилятором у ванній кімнаті – неприємний момент, особливо при тривалому впливі.
 • Ця серія комплектується надійним двигуном на кулькових підшипниках зі збільшеним терміном служби (до 30 000 годин). Так як Elicent Elegance виконаний з матеріалів високої якості, кулькові підшипники виключають биття валу двигуна і знижують рівень шуму в кілька разів, порівняно з аналогами.
Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Осьові вентилятори Elicent Elegance можна монтувати в повітропроводи діаметром 100 мм, 120 мм, 150 мм, вибравши відповідну модель: Elicent Elegance 100, Elicent Elegance 120, Elicent Elegance 150. Криві їх продуктивностіі можна подивитися на графіку.

Виробник поставляє на вибір користувача 6 модифікацій витяжних вентиляторів Elicent Elegance, від стандартних моделей до моделей, покращених «розумними» функціями:

 • Base – стандартне виконання. Увімкнення та вимкнення вентилятора відбувається за допомогою вимикача освітлення. Як правило, дані моделі відрізняються найбільш приємною ціною, хоч і вимагатимуть від користувача ручного керування.
 • Pull-cord – виконання зі шнуровим вимикачем. Ці моделі також позбавлені автоматичних функцій, завдяки чому є досить бюджетними. Головне, що потрібно від користувача – не забувати вимикати вентилятор після того, як він налагодить рівень вологості у приміщенні.
 • Timer – виконання із вбудованим електронним таймером затримки вимкнення. Така функція вимкне вентилятор через певний час, який встановлюється індивідуально, в діапазоні 3 – 25 хвилин. Значно заощаджує час користувача, тому що не потрібно повертатися у ванну, щоб вимкнути вентилятор.
 • Comforttimer – нове виконання таймера із мікрочіпом. Надає можливість встановлення вибігу на низькій швидкості від 3 до 25 хвилин. Істотною перевагою є економія електрики. Дозволяє досягти до 64% енергозбереження, порівняно зі звичайним виконанням таймера. Має знижені шумові характеристики.
 • MHY Smart – виконання з датчиком вологості, що поставляється з мікрочіпом останніх технологій. Швидкість роботи вентилятора автоматично збільшується або зменшується залежно від зміни значення рівня вологості, який регулюється користувачем у діапазоні 40% – 90%.
 • 2V – двошвидкісне виконання (24 години безперервної роботи на низькій швидкості).

За запитом модель можна укомплектувати економічним двигуном типу ЄС.

Elicent Elegance обладнаний зворотним клапаном типу «метелик». Цей клапан виготовлений із пластику та має дві лопаті, які кріпляться на одній осі, розташованій по центру перерізу. При відключенні витяжного вентилятора лопаті закриваються. Пластикове виконання клапана найбільше затребуване в сучасних вентиляторах, що пояснюється відсутністю шумового ефекту при відкриванні та закриванні лопатей.

Виробник подбав про безпеку пристрою, дана модель є бризкозахищеною, про що свідчить ступінь захисту IPX4. Отже, попадання пилу та крапель води, що дуже ймовірно у ванній кімнаті, для витяжного вентилятора Elicent Elegance – не страшне явище.

Кріпильні елементи і ущільнювальна смужка входять в монтажний комплект.

Повітря всмоктується під кришку поступово з усіх боків.

Придбати витяжний вентилятор Elicent Elegance ви завжди можете на нашому сайті. Залишайте замовлення або зв’яжіться з нашим консультантом за номером гарячої лінії.

Замовити консультацію

  Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних