Відцентровий вентилятор для камінів Elicent Tirafumo

Владислав Аверченко
Владислав Аверченко

Якщо ви хочете полегшити процес користування своїм каміном і зробити його комфортнішим, то даховий вентилятор відцентрового типу Elicent серії Tirafumo – те, що вам потрібно. Він не допустить попадання диму в приміщення та створить комфортну та затишну атмосферу. Необхідно включати вентилятор щоразу, коли використовується камін. Коли камін вимкнено, Elicent Tirafumo виконує функції звичайного витяжного вентилятора.

Elicent Tirafumo розроблений для встановлення на даху і призначений для видалення диму з каміна або подібних споруд. Дана модель може працювати в довгостроковому режимі та переміщати повітряний потік максимальною температурою 200℃. Підходить для димоходів діаметром не менше 150 мм (170 мм – еквівалентний діаметр).

Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Оскільки Elicent Tirafumo встановлюється на даху, виробник не залишив поза увагою надійний захист від зовнішнього впливу навколишнього середовища. Пристрій захищений від попадання пилу та водяних бризок, про що свідчить ступінь захисту IPX4. Матеріали, з яких виготовляється даний вентилятор, найвищої якості. Сталевий корпус Elicent Tirafumo покритий спеціальною епоксидною фарбою, що запобігає появі корозії металу. Завдяки цьому вентилятор довго служитиме вам за будь-яких погодних умов. Також, дані камінні вентилятори обладнані спеціальною решіткою, яка запобігатиме потраплянню сторонніх предметів у конструкцію пристрою.

Можливе виконання вентилятора із міді. Ця модель статично та динамічно збалансована, відповідно до європейських вимог щодо якості.

Elicent Tirafumo оснащений асинхронним двигуном із термозахистом. Такий двигун має ряд переваг, таких як:

  • висока ефективність,
  • простота обслуговування,
  • можливість роботи від мережі змінної напруги.

Вентилятор поставляється у зібраному вигляді, що значно полегшує процес монтажу, для початку роботи необхідно лише підключити його до електроживлення. Для підйому вентилятора на дах виробником передбачені спеціальні отвори. Особлива форма вентилятора забезпечить ефективне пасивне охолодження пристрою.

Лопатки даного вентилятора загнуті назад, що дає економію електроенергії приблизно 20%. Також такі лопатки легко переносять перевантаження по витраті повітря.

У комплект поставки входить монтажна рама, а також електронний регулятор швидкості R15. Завдяки такому регулятору можна не тільки заощадити витрату електроенергії, але й значно знизити рівень шуму.

Придбати дане вентиляційне обладнання ви можете на нашому сайті.

Замовити консультацію

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних