Канальні вентилятори

Фільтри
 • Серія
 • Опції керування
 • Діаметр підключення, мм
 • Максимальна витрата повітря
 • Датчик вологи
 • Таймер вимкнення
 • Регулятор швидкості
 • Матеріал виготовлення

Компанія Elicent (Італія) виробляє канальні вентилятори всіх актуальних типорозмірів та класів продуктивності, для того щоб задовольнити будь-які запити користувачів. Обладнання даного класу можна використовувати для створення витяжних або припливно-витяжних набірних систем вентиляції для дому та невеликих підприємств. Головною перевагою подібних систем є їхня невисока ціна та можливість пристосування до будь-яких конфігурацій будівель. Канальний вентилятор при цьому розташовується у просторі підшивної стелі, а видимими залишаються тільки вентиляційні решітки або дифузори.

Що собою представляють і де використовуються канальні вентилятори

Корпус канального вентилятора передбачає його монтаж на повітропроводі системи вентиляції. Залежно від місця розташування та типу установки канальні вентилятори можуть застосовуватися як для витяжки, так і для притоку повітря. Вентилятори випускаються для круглих, прямокутних та квадратних повітроводів – перші можуть використовуватися в системах побутового призначення, другий та третій типи частіше використовують у комерційних системах (але не обов’язково). Що стосується типу крильчатки вентилятора, то випускаються серії осьового та відцентрового типу. В даному розділі нашого магазину представлені круглі канальні вентилятори, призначені для використання у побутових та напівпромислових системах вентиляції.

Найчастіше канальні вентилятори використовують у складі набірної системи припливно-витяжної вентиляції. Така система може дуже гнучко масштабуватися за своїми розмірами та продуктивністю. Залежно від площі приміщень, їх кількості та специфіки можуть застосовуватися вентилятори різної потужності, додаткове обладнання, що дозволяє охолоджувати або обігрівати повітря, фільтри різного класу очищення, автоматика, що регулює режими роботи. Завдяки перерахованому обладнанню вентиляційна система здатна забезпечувати необхідні параметри повітрообміну протягом цілого року.

Канальні вентилятори від Elicent

Розглянемо канальні вентилятори, які пропонує наш магазин:

Elicent AXC випускається у трьох версіях:

 • AXC A – базова версія вентилятора має зовнішню клемну коробку, сталевий корпус, пофарбований порошковою фарбою. Фарба захищає пристрій від корозії в умовах високої вологості та попадання води на корпус, а загалом ступінь захисту відповідає IPX4. Зовнішня клемна коробка дозволяє швидше та простіше підключати вентилятор до мережі.
 • AXC B – версія має підвищену потужність (більшу на 30%!) при незначному зростанні шумових характеристик (всього на два дБ).
 • AXC TP – від перших двох варіантів відрізняється корпусом із полімерного пластику з негорючим покриттям, найнижчими шумовими характеристиками. По продуктивності це «золота середина», але рівень захисту цієї моделі відповідає IPX2.

Elicent AXM – широко застосовується як побутових, так комерційних об’єктів. Має поліпропіленовий корпус та двошвидкісний двигун. Головна відмінність – наявність спеціального монтажного кронштейна. Його використання дозволяє знімати вентилятор для сервісного обслуговування без демонтажу повітроводів та їх кріплень.

Elicent Tubo – ще одна лінійка ефективних канальних вентиляторів, представлена у двох варіантах корпусу: з металу та із пластику. Пристрої відрізняються простотою виконання, надійністю, а також дуже бюджетною вартістю порівняно з вентиляторами інших серій.

Всі перелічені вентилятори оснащені термічним захистом від перевантаження двигуна – гарантія того, що навіть у разі нештатної ситуації обладнання не вийде з ладу.

Якщо вам потрібна припливно-витяжна система вентиляції для дому чи бізнесу, і ви не можете визначитися з виробником обладнання, рекомендуємо звернути увагу на продукцію Elicent. Купивши канальний вентилятор в інтернет-магазині офіційного представника бренду, ви отримуєте не лише вигідну ціну, а й гарантію того, що обладнання сертифіковане, а гарантійні зобов’язання будуть виконані. Детальну інформацію ви можете отримати за телефоном (044) 228-38-28, наші менеджери з радістю дадуть відповідь на будь-які питання, що виникли у вас з обладнання.