Дахові вентилятори

Фільтри
  • Діаметр підключення, мм
  • Максимальна витрата повітря
  • Матеріал виготовлення

Дахові вентилятори – це пристрої для централізованої витяжки повітря. Вони вважаються досить простим та економічним способом для організації вентиляції у будинку. У той же час обладнання Elicent є одним із найкращих на ринку, оскільки відрізняється найвищою італійською якістю та оптимальною продуктивністю. Достатньо бюджетна вартість пристроїв дозволить вам організувати ефективну витяжну вентиляцію в будинку.

Особливості дахових вентиляторів

Дахові вентилятори встановлюються на даху, на вентканал, тому можуть забезпечувати централізовану вентиляцію всіх брудних зон вашого будинку. Перевагою такого рішення є відносна дешевизна, а також відсутність шуму всередині приміщення під час роботи обладнання.

Дахові вентилятори, як і всі інші, бувають осьовими та відцентровими:

  1. Осьові вентилятори створюють прямий потік повітря вздовж осі вентилятора за рахунок обертання лопат навколо центральної осі.
  2. Відцентрові вентилятори створюють потік повітря, який спрямований під кутом щодо осі вентилятора, повітря відводиться від центру вентилятора до його ободу під дією відцентрових сил.

Відцентрові вентилятори можуть справлятися з високим опором у повітроводах, відрізняються більш високою продуктивністю. Тому саме такі пристрої вважаються найкращими для організації централізованої вентиляції будинку.

Витяжна вентиляція вкрай важлива, оскільки дозволяє видаляти вологу, запахи, а також насичене вуглекислим газом повітря із санвузлів, кухонь, вбиралень. До того ж, витяжна вентиляція, у балансі з припливною, створює загальний обмін повітря у будівлі, що сприяє сприятливому мікроклімату та, як наслідок, гарному самопочуттю мешканців. Купити даховий вентилятор – відмінне рішення для організації повітрообміну у вашому будинку.

Дахові вентилятори Elicent

Італійська компанія Elicent пропонує витяжні відцентрові вентилятори MRF для встановлення на даху. В асортименті представлені пристрої як з шарикопідшипниковим двигуном, так і з безщітковим EC-двигуном. Перший варіант відрізняється простотою та надійністю, другий забезпечує більш високу продуктивність та тиху роботу пристрою. Швидкість роботи дахових вентиляторів регулюється.

У каталозі ви знайдете моделі розміром від Ø100 до 315 мм, тому зможете підібрати ідеальний варіант для свого будинку.

В наявності моделі як для круглого вентканалу, так і для квадратного цегляного димоходу (зі спеціальним бордюром для кріплення в комплекті).

Пристрої виготовлені з алюмінію та сталевого листа, захищені епоксидним покриттям, тому не бояться атмосферних явищ.

Якщо ви хочете купити даховий вентилятор Elicent MRF з гарантією та за гарною ціною, залишайте замовлення на нашому сайті. Ми є офіційним представником італійської компанії в Україні, тому гарантуємо якість оригінальної техніки. Не впевнені, яка саме модель підходить для вашого будинку? Звертайтесь до наших менеджерів за консультацією.