Осьові вентилятори

Фільтри
 • Серія
 • Опції керування
 • Діаметр підключення, мм
 • Максимальна витрата повітря
 • Датчик вологи
 • Таймер вимкнення
 • Регулятор швидкості

Де використовуються і що являють собою побутові осьові вентилятори?

Чи можна обійтися без витяжної вентиляції у будинку? Можна, але чи варто — велике питання. Вся справа в тому, що без забезпечення примусової витяжної вентиляції у ванних кімнатах та туалетах вологе повітря та запахи поширюватимуться по всьому будинку.

Природної тяги вентиляційного каналу в будинку не може бути достатньо для забезпечення якісної вентиляції, тим більше, що сама вона залежить від пори року (через різницю температур у теплому приміщенні та на вулиці). Виходить, що для позбавлення таких запахів вам доведеться ще відкривати вікно для провітрювання інших кімнат, взимку ви таким чином просто заморозити своє житло. Якщо цього не робити, то через постійну вологість, як мінімум у ванній кімнаті може з’явитися цвіль. А це вже небезпечно не лише для інтер’єру, а й для здоров’я домочадців. З цього випливає, що без витяжного вентилятора в таких приміщеннях не можна обійтися.

Який доступний спосіб забезпечити таку вентиляцію? Простий настінний вентилятор осьового типу спеціально призначений для витяжки в санвузлах. Побутові вентилятори осьового типу компактні, мають невисоку вартість, їх легко встановити навіть самостійно. Логічно, що на ринку України ви можете знайти величезну кількість вентиляторів різних брендів, тому далі ми розглянемо два їх типи на прикладі продукції Елічент в деталях.

Настінні вентилятори

Саме цей тип вентиляторів представляє людина в першу чергу, якщо йдеться про вентиляцію у ванних кімнатах. Такий вентилятор монтується, як правило, на чотирьох кріпленнях лицьової панелі до стіни. Таким чином частина його розміщена в повітроводі (стикується з ним), а частина – на стіні в приміщенні. Розглянемо цей тип устаткування з прикладу найпопулярніших моделей італійського бренду.

 1. Elicent Elegance – лицьова панель вентилятора закривається кришкою, яка не тільки служить декоративним елементом, а й захищає від попадання бризок на сам вентилятор. Такий вентилятор можна розміщувати навіть у безпосередній близькості від джерела води, не побоюючись за його збереження. Варто відзначити, що завдяки EC двигуну, це один з тихих вентиляторів для ванної кімнати на ринку. Так само цей тип двигунів менш схильний до зносу, і з часом шумові характеристики вентилятора практично не змінюються.
 2. Elicent E-Style Pro — на відміну від попередньої моделі, не має стильної кришки на лицьовій панелі, для захисту крильчатки служить горизонтальна пластикова решітка. При цьому сама лицьова панель у вентилятора одна з найтонших на ринку, мінімально виступаючи від стіни. Такий вентилятор коштує трохи дешевше за Елегенс, при цьому трохи поступається йому в плані дизайну, однак ця характеристика залежить тільки від вподобань користувача.

Обидва вентилятори мають вбудований зворотний клапан (захищає від попадання «брудного» повітря назад у приміщення після відключення вентилятора) і випускаються у версіях із датчиками вологості, таймерами, перемикачами швидкостей та шнуровими вимикачами.

Крім наведених моделей у нашому каталозі, ви можете знайти:

 1. Побутові вентилятори Elicent ECO-LINE в яких зовнішня решітка є регульованими жалюзі, що замінюють зворотний клапан і закривають внутрішні компоненти від попадання води.
 2. Бюджетні витяжні вентилятори Elicent MINISTYLE

Про всі перелічені товари і не тільки ви можете отримати консультацію у наших менеджерів за телефоном (044) 228-38-28.