Історія появи стельових вентиляторів

Стельові вентилятори є одним із найстаріших типів вентиляційного обладнання, що використовується в побуті, і, по суті, вони стали першим кліматичним обладнанням для охолодження повітря в приміщенні. Найперші моделі для споживчого ринку з’явилися ще в 19 столітті в США, і до початку 20 століття, завдяки більш досконалим електродвигунам, вони стали використовуватися повсюдно в ресторанах, фінансових та громадських установах, а також житлових будинках.

Вони не втратили своєї популярності і через 150 років після появи перших моделей, навіть попри появу кондиціонерів. Однак на сьогоднішній день не коректно порівнювати стельовий вентилятор та кондиціонер, адже сфера їх застосування дуже відрізняється.

Принцип роботи та призначення стельового вентилятора

Отже, вентилятор стельового типу потрібен для рециркуляції повітря в приміщенні. Він не забезпечує витяжку або приплив свіжого повітря, він лише інтенсивно переміщає повітряні маси в приміщенні. Що це дає? Насамперед повітря на різних рівнях висоти в приміщенні має різну температуру — у підлоги воно холодне, а у стелі гаряче. Таким чином температура в приміщенні вирівнюється, і якщо йдеться про літню терасу ресторану, де підлога холодна, то температура може трохи знижуватися. Крім цього, обдування «вітерцем», само по собі охолоджує.

Якщо говорити про зимовий час, то ефект, що виробляється ним, може бути зворотним. Припустимо, йдеться про приміщення з високою стелею – у цьому приміщенні є система опалення, проте все тепле повітря знаходиться у верхньому рівні. Виходить, що гроші в прямому сенсі «випаровуються», що знаходяться всередині людей холодно, а опалення працює не ефективно. Цю ситуацію також виправляє стельовий вентилятор.

Стельові вентилятори від Elicent

Отже, вам потрібно купити стельовий вентилятор. Звичайно, виникає питання: що вибрати. Пропозицій досить багато — імпортне та вітчизняне обладнання, чималий розкид цін. Ми пропонуємо вам стельові вентилятори Elicent Polar Evolution і можемо навести переконливі аргументи на користь такого вибору.

  • Тиха робота — комфорт знаходження у приміщенні забезпечується не тільки самим фактом роботи вентилятора, показниками його об’ємного витрати повітря, але й тим, що він не виробляє зайвого шуму. Погодьтеся, це дуже важливо для відвідувачів, особливо якщо мова йде про ресторан.
  • Довговічність — вентилятори Елічент розроблено та вироблено в Італії, виробник гарантує якість продукції, яка проходить всю необхідну сертифікацію в ЄС та Україні.
  • Ідеальний баланс між ціною та якістю продукту.
  • Мінімалістський дизайн, ніяких зайвих деталей, наявність цього вентилятора не перевантажує інтер’єр у візуальному плані.
  • Досвід реальних покупців — Elicent Polar входить до Топ-3 найпопулярніших стельових вентиляторів, що продаються в Україні.

Ми, як офіційний дилер бренду та фірмовий інтернет-магазин вентиляційної техніки Elicent, гарантуємо покупцю вигідну ціну, офіційну гарантію на товар, своєчасну доставку. Детальну інформацію про послуги та товари ви можете отримати у наших менеджерів за телефоном (044) 228-38-28.