Припливно-витяжні установки з рекуперацією

Фільтри
 • Тип вентустановки
 • Опції керування
 • Діаметр підключення, мм
 • Максимальна витрата повітря
 • ККД рекуперації
 • Клас фільтрації
 • Датчик вологи
 • Таймер вимкнення

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла від Elicent – це найкраще обладнання для створення якісної системи вентиляції. В одному корпусі установки вміщається не тільки два вентиляторні вузли, що працюють на приплив і витяжку, а й протиточний теплообмінник, що передає теплову енергію відпрацьованого повітря припливному, а також система фільтрації повітря і шумоізоляція. Крім економії на енергоносіях в осінньо-зимовий період, вентиляційні установки забезпечують більш високий клас комфорту – тиху роботу та відсутність перепадів температур при інтенсивній вентиляції.

Що таке припливно-витяжна установка

Припливно-витяжні вентиляційні установки з функцією рекуперації тепла – це найсучасніший і найефективніший з погляду витрат енергії вид вентиляції у побутовій та комерційній сфері. Що являє собою така установка і в чому полягають її основні переваги?

Почнемо з конструкції — це моноблочна установка, в одному корпусі розміщені два вентилятори для притоку та витяжки повітря з приміщення, автоматика, що управляє режимами роботи, та теплообмінник (рекуператор). У припливно-витяжних установках найчастіше використовується пластинчастий рекуператор, який має високий ККД, а також запобігає перемішуванню припливного та витяжного потоків.

Сам корпус установки при цьому має шумоізоляцію, яка в ряді моделей виконує також функцію термоізоляції.

Таким чином, до переваг установок можна віднести тиху роботу, низькі втрати тепла під час вентиляції зимовий час (економія на опаленні), компактність .

Припливно-витяжні установки Elicent

Що може запропонувати споживачеві компанія Elicent? Різні моделі централізованих та децентралізованих установок, серед яких легко підібрати ідеальний варіант для вашого приміщення.

 1. Elicent REC 280 – 320 – вентиляційні установки з рекуперацією тепла у вертикальному виконанні. Це обладнання відноситься до преміум-класу і здатне стати основою для максимально комфортної, на сьогоднішній день, системи вентиляції. Установки такого типу, як правило, монтуються на підлогу або стіну (спеціальні кріплення). ККД рекуператора сягає 93% – один із найвищих показників. Повітряні фільтри класу G4 захищають внутрішні елементи встановлення та приміщення від попадання з вулиці пилу. Малошумними енергоефективними двигунами забезпечується мінімальне споживання електроенергії. Корпус виконаний зі сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям, всередині стінки обклеєні матеріалом, що шумоізолює, який так само виконує роль теплоізоляції установки.
 2. Elicent REC in linea – припливно-витяжна установка в горизонтальному виконанні, призначена для монтажу в зоні стель, вона застосовується в квартирах, невеликих приватних будинках і офісах. У найтоншої установки висота складає всього 24 см, що дозволяє її змонтувати навіть у квартирі з відносно низькою стелею.
 3. Elicent REC Smart – децентралізована вентиляційна установка, яка встановлюється на стіну у приміщенні (повітропровід виводиться назовні через стіну). Використовують її насамперед для невеликих приміщень, де вона здійснює припливну та витяжну вентиляцію. Далеко не завжди існує можливість технічна та фінансова встановити установки REC 280 – 320 і REC in linea, і для таких випадків Smart стає ідеальним варіантом. З її переваг можна відзначити простоту монтажу, вбудовану автоматику з інтуїтивно зрозумілим для користувача інтерфейсом, EC двигуни вентиляторів, повітряні фільтри. Природно, що за таких малих розмірів вентиляційного агрегату ефективність рекуперації нижча, ніж у старших установок – вона становить 75%.
 4. Elicent REC Duo – децентралізована вентиляційна установка типу push-pull. Почергова робота на витяжку та приплив забезпечує передачу тепла від відпрацьованного повітря припливному. Головна перевага такого рішення – пристрій не займає місця у приміщенні. Також привабливими для споживачів є дешевизна та можливість регулювати повітрообмін. ККД теплообмінника сягає 90%! Виробник рекомендує для ефективності встановлення двох подібних установок.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати що Elicent може запропонувати рішення щодо припливно-витяжної вентиляції для будь-яких конфігурацій приміщення та фінансових можливостей покупця.