Реверсивні вентилятори

У даному розділі сайту представлені товари, що відносяться до двох типів обладнання: віконні та реверсивні вентилятори. Як правило, функція реверсивної роботи є в  багатьох моделях віконних вентиляторів, і зараз ми розглянемо її переваги.

Вентилятор із реверсивним режимом роботи

Реверсивний вентилятор побутового класу це, по суті, осьовий вентилятор, здатний працювати на реверс, тобто в нього вбудовані перемикач і спеціальний двигун. Використовуються такі вентилятори в тих приміщеннях, де не вдається забезпечити приплив свіжого повітря іншими шляхами – немає можливості підвести повітропровід для вентиляції припливу або встановити припливний клапан. Таким чином, недорогий і компактний пристрій поєднує функції припливної і витяжної вентиляції, працюючи по черзі то в одному, то в іншому режимі.

Вентилятор для встановлення у вікно

Віконний вентилятор — загальна назва побутових вентиляторів осьового типу, конструкція корпусу яких дозволяє монтувати їх у віконне скло (типи склопакетів і товщину стекол слід уточнювати за специфікацією конкретного вентилятора), а також тонкі стінні перегородки з гіпсокартону (або інших матеріалів).

Поєднання такого типу конструкції з функцією реверсивної роботи дозволяє забезпечувати припливну та витяжну вентиляцію навіть у найбільш проблематичних умовах.

Реверсивні вентилятори від Elicent

Що може запропонувати у даному сегменті ринку компанія Elicent?

Реверсивні вентилятори, запропоновані компанією, справді потужні – продуктивність до 1400 м3/год. Вони підходять для різноманітних офісних приміщень і приміщень санітарного призначення (душових і туалетів).

Проста конструкція кріплення дозволяє змонтувати такий вентилятор у найкоротший термін.

Зовнішня решітка-жалюзі працює як надійний зворотний клапан при вимкненні вентилятора, перекриваючи перетікання повітря з приміщення на вулицю і навпаки.

Довговічність – до 30 тисяч годин безперервної роботи, гарантовані виробником.

Якщо вам необхідно купити реверсивний віконний вентилятор, сміливо звертайтесь до нас за телефоном (044) 228-38-28, наші менеджери готові проконсультувати з будь-яких питань, що стосуються обладнання Elicent та послуг.