Італійські сушарки для рук Elicent – ідеальне рішення для санвузлів у ресторанах, лікарнях, спортивних клубах та інших громадських закладах. На нашому сайті ви знайдете асортимент найкращих пристроїв – від бюджетних рішень у стандартному пластиковому корпусі до ультрасучасних сушарок Air Blade. Сушарки для рук відповідають усім актуальним санітарним вимогам ЄС.

Навіщо потрібна електросушарка для рук?

Коли йдеться про заклади з великою прохідністю людей, сушарки для рук виявляються значно вигіднішим рішенням, ніж паперові рушники, оскільки вимагають одноразового грошового вливання. Також сушарки дозволяють значно знизити кількість сміття, а значить – скоротити час на вбирання санвузлів. Ще один важливий аргумент на користь сушарок – гігієнічність. І звичайно, важливу роль відіграє статус, адже пристойний заклад з недостатньо оснащеним санвузлом сам по собі не вселяє довіру і не приваблює клієнта. Таким чином, сушарка для рук стала фактично стандартом гігієнічного обладнання для громадських туалетів.

Управління електросушарками Elicent

Електросушарки для рук Elicent оснащуються як автоматикою з інфрачервоними датчиками, так і класичним вимикачем з кнопкою. Щодо якості роботи автоматики, то вона відкалібрована таким чином, щоб спрацьовувати рівно в момент піднесення рук до пристрою. Сушарки з автоматичним включенням є гігієнічними та знижують ризик передачі бактерій. Таке рішення забезпечує максимальний комфорт експлуатації та заощаджує ресурс обладнання.

Якщо говорити про моделі з ручним включенням, то головна їхня перевага — дешевизна.

Матеріал корпуса

Що стосується матеріалу корпусу, то від нього залежить довговічність роботи і збереження зовнішнього вигляду настінної електросушарки для рук. Сталеві моделі довговічніші, але й відрізняються досить високою вартістю. Пластиковий корпус трохи поступається в міцності і з часом схильний до «вигоряння» кольору, але коштує дешевше.

Моделі сушарок для рук від Elicent

Elicent HD – традиційна сушарка для рук у туалет, найдоступніша серія, призначена для встановлення у закладах з високою прохідністю людей. Електросушарки для рук Elicent HD випускаються як у корпусах із удароміцного ABS пластику, так і зі сталі (антивандальне виконання). Сталеві корпуси бувають білого кольору та хромовані, пластикові – лише білі. Моделі серії відрізняються доступною ціною та високою надійністю, таке обладнання встановлюється повсюдно.

Elicent EcoJet – сушарки для рук класу Air Blade, що перекладається як “повітряне лезо”. На відміну від традиційних сушарок, мінімізують появу бризок на підлозі, а осушують руки ще швидше. Завдяки незвичайному дизайну та тихій роботі, найчастіше встановлюються у ресторанах та клубах.

Elicent EcoFlow – сушарки для рук з енергозберігаючим нагрівальним елементом та тихим вентилятором, мають цілісний сталевий корпус та датчик автоматичного включення.

Якщо вас зацікавила якась модель, і ви плануєте купити сушарку на нашому сайті, звертайтесь до наших менеджерів за телефоном (044) 228-38-28. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант для ваших потреб та забезпечимо доставку товару у найкоротші терміни.