Витяжний вентилятор з таймером від ELICENT: види, переваги та застосування

Владислав Аверченко
Владислав Аверченко

Ванна кімната та санвузол відрізняються від інших кімнат підвищеним рівнем вологості та скупченням різних запахів. Відпрацьоване та вологе повітря містить у собі частинки пилу, спори грибка та велику кількість вуглекислого газу. Не варто забувати, що спори грибка легко переміщаються в повітрі, і пліснява може “перекочувати” в коридор, на кухню і навіть у спальню. Все це має негативний вплив на самопочуття та здоров’я людини.

Витяжний вентилятор з таймером відключення – дуже популярне рішення серед побутових вентиляторів, коли йдеться про санвузли. Вентилятор витяжний з таймером допомагає забезпечити повітрообмін, усунути небажані запахи та зайву вологу. Саме вентилятор у ванну з таймером став більш затребуваним, ніж аналог із гігростатом.

Чим корисний вентилятор із таймером?

Після водних процедур у ванній кімнаті запотівають дзеркала, повітря стає важким, а волога осідає на стінах. Ці моменти обов’язково треба усунути, і на це потрібен час, але якщо у вас немає часу на контроль роботи вентилятора? Адже якщо включити витяжку та забути про неї на тривалий час, рахунки за електроенергію не потішать. Вентилятор для ванної з таймером звільняє людей від необхідності контролювати увімкнення або вимкнення пристрою. Потрібно лише один раз встановити параметри роботи, і прилад почне самостійно провітрювати ванну або санвузол відповідно до налаштувань.

Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Як працює таймер у витяжному вентиляторі?

У тому, як працює вентилятор із таймером, не доведеться розбиратися довго – все дуже просто.

Особливість роботи вентилятора для ванної кімнати з таймером у вбудованому хронометрі, який відключає обертання лопатей згідно з заданим часом. Таймер можна встановити з діапазоном від 3 до 25 хвилин. Вентилятор з таймером активізується за допомогою звичайного вимикача світла, а припиняє роботу пристрій самостійно, через вказаний час після вимкнення світла. Таким чином, витяжний вентилятор із таймером допомагає економити час та витрати на електрику.

Вентилятори з таймером Elicent

У каталозі вентиляторів Elicent представлено безліч серій, і в кожній з них є моделі з таймером. Але найпопулярнішою, найсучаснішою лінійкою в асортименті вважається Elegance.

Витяжні вентилятори з таймером Elicent Elegance – обладнання, що поєднує високу якість і гарний дизайн. Серед моделей з таймером ви виявите два варіанти:

  • Elegance TIMER (T) – ідеально підходять для вентиляції невеликих та середніх приміщень та дозволяють встановлювати час відключення пристрою від 3 до 25 хвилин.
  • Elegance COMFORTIMER – переходять у режим роботи на низькій швидкості протягом 3-25 хвилин після відключення світла. Цей режим допомагає заощадити на 64% електроенергії, порівнюючи з іншими моделями.

Підсумки

Вентилятор для ванної кімнати з таймером – необхідність, якщо вас турбує не тільки якість повітря, але і економія часу, коштів. Знайти всі моделі витяжок з таймером, що цікавлять, можна в нашому магазині. Фахівці з радістю вислухають усі ваші побажання та допоможуть підібрати необхідне обладнання. 

Замовити консультацію

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних