Вентилятор для туалету: як вибрати і на що звертати увагу

Владислав Аверченко
Владислав Аверченко

Витяжні вентилятори – техніка, призначена для видалення відпрацьованого повітря із приміщень. Вентилятори можуть застосовуватись як у побутових, так і в комерційних будівлях. Залежно від модифікації в техніці може бути: таймер, зворотний клапан, датчик вологості/руху, двигун на шарикопідшипниках і т.д.

Встановлення вентиляторів може бути:

 • Настінне;
 • Стельове.

Найпопулярнішими є витяжні вентилятори для ванних кімнат та туалетів, це спровоковано не тільки бажанням забезпечити в будинку/квартирі чисте повітря, а й надмірною герметичністю будівель, внаслідок якої виникає підвищена волога, конденсат, грибок та пліснява на стінах та стелі житла.

Функції вентиляторів, та як вони діють:

 • Таймер – необхідний для роботи обладнання за попередньо встановленим часом від 3 до 25 хв. Починає роботу після натискання на вимикач. Наявність таймера не є обов’язковою, але значно спрощує життя, економить час та електроенергію. За наявності таймера вам не потрібно турбуватися про те вимкнули ви вентилятор чи ні, він автоматично закінчить свою роботу.
 • Зворотній клапан – блокує відпрацьоване повітря, що викидається в повітропровід з приміщення, не дозволяючи йому проникнути до будинку.
 • Датчик вологості – при підвищенні встановленого мешканцями рівня вологи, датчик автоматично вмикає прилад, нормалізуючи її кількість, після чого зупиняє роботу.
Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Пропонуємо розглянути кілька популярних моделей витяжних вентиляторів для туалету та ванної кімнати:

 • Elicent Elegance 120 2V – безшумний витяжний вентилятор у санвузол/ванну кімнату (36.7 дБа), двошвидкісний, двигун на шарикопідшипниках робить його роботу більш продуктивною, а також захищає пристрій від перегріву.
 • Elicent Elegance 120 MHY Smart – вентилятор у туалет з таймером, техніка для невеликих приміщень. Діаметр підключення – 120 мм, рівень захисту – IPX4, датчик вологості, а також низький рівень звукового тиску – 36.7 дБа.
 • Elicent Elegance 120 Pull Cord – осьовий вентилятор для витяжки в туалет, шнуровий, монтаж – настінний/стельовий. Застосовується у невеликих приміщеннях, переважно ванних/санвузлах.
 • Elicent ELEGANCE 100 TIMER – вентилятор зі зворотним клапаном у туалет, призначений для невеликих приміщень, видаляє відпрацьоване повітря, конденсат, запахи та пил. Передбачено таймер, колір – білий, ступінь захисту – IPX4.
 • Elicent Elegance 100 Pull Cord – вентилятор у туалет зі зворотним клапаном, двигуном на шарикопідшипниках, а також шнуровим вимикачем. Рівень шуму досить низький, становить лише 31.4 дБа.

Встановлення пристрою може виконуватись як самостійно, так і за допомогою фахівців. Щоб підібрати необхідний пристрій з огляду на всі особливості приміщення та ваші побажання, пропонуємо звернутися до послуг наших спеціалістів. Для замовлення техніки чи консультації телефонуйте за номером (044) 228-38-28, або здійснюйте покупки, заповнивши заявку на сайті, натиснувши кнопку «купити».

Замовити консультацію

  Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних