Elicent Polar – чудовий вибір на користь італійської якості

Владислав Аверченко
Владислав Аверченко

Elicent Polar – стельовий вентилятор останнього покоління, який поєднує в собі не лише міцну та надійну конструкцію, а й сучасний дизайн. Підходить для житлових та комерційних приміщень. Завдяки можливості реверсивної роботи використовується і в зимовий час, і влітку.

Сьогодні ми поговоримо про основні переваги італійського обладнання, а також розповімо про моделі лінійки.

Конструктивні особливості Elicent Polar

Для рівномірного розподілу повітряного потоку в приміщенні Elicent Polar комплектується трьома лопатями, які рівномірно розсіюють повітря без створення протягів. Лопаті виготовляються із сталі, покритої порошковою білою фарбою, що запобігатиме появі корозії, деформації лопатей та збереже привабливий зовнішній вигляд вентилятора протягом усього періоду експлуатації. Якісне виконання робочих лопатей дозволяє пристрою працювати практично безшумно.

Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Основні переваги серії Polar

Якщо говорити про переваги стельового вентилятора Elicent Polar, слід виділити:

  • Можливість реверсу повітряного потоку. Є два види роботи Elicent Polar: літній та зимовий режим. Шляхом перемикання обертання лопат можна домогтися охолодження або нагріву приміщення, в залежності від пори року.
  • Доступні ціни.
  • Простий процес монтажу, який не займе багато часу і не вимагає спеціальних інструментів.
  • Економна робота пристрою, споживана потужність складає всього 65 Вт. У зимовий період допоможе зберегти близько 10% електроенергії.

Вентилятори лінійки доступні в чотирьох діаметрах: 90, 120, 140, 150 см. Чим більший діаметр, тим більшу продуктивність забезпечує модель.

Керувати режимами роботи Elicent Polar можна за допомогою вимикача освітлення, двоклавішного перемикача або пульта дистанційного керування, який доступний як додатковий аксесуар і поставляється окремо. У комплект поставки входить штанга довжиною 43 см. Якщо такий розмір не підходить для висоти вашої стелі, на замовлення можна доставити штангу, довжиною 30 або 90 см.

Застосування Elicent Polar – ефективне рішення щодо забезпечення комфортної атмосфери у приміщенні, у будь-яку пору року, за мінімальних витрат на електроенергію.

Якість та безпека використання вентиляторів серії Polar відповідає європейським директивам, про що свідчить сертифікат IMQ.

Ступінь безпеки пристрою визначається наявністю захисних опцій. Подвійна ізоляція даного стельового вентилятора запобігає ураженню електричним струмом та гарантує безпечну експлуатацію обладнання.

Приємний дизайн Elicent Polar гармонійно поєднуватиметься з будь-яким інтер’єром приміщення.

Замовити консультацію

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних