Камінні вентилятори використовуються для посилення тяги в димарі, що у свою чергу запобігає можливості попадання диму в житлове приміщення та посилює процес горіння дров у топці каміна. В ідеальних умовах природної тяги має вистачати для ефективного горіння палива в каміні та видалення всього диму через трубу димоходу. Однак сам показник тяги може змінюватись в залежності від пори року (відіграє істотну роль різниця температур) та атмосферного тиску (залежність від погоди на вулиці). І якщо ви плануєте використовувати камін часто, якщо не хочете, щоб комфорт знаходження в приміщенні залежав від змінних факторів — потрібен такий «камінний димосмок».

Подібності та відмінності з даховими вентиляторами димовидалення

Чим відрізняються камінні вентилятори від звичайних дахових вентиляторів димовидалення? Насправді, у цих двох типів вентиляторів дуже багато схожого, але камінні вентилятори це обладнання розроблене суто для камінів у приватних будинках. Що з цього випливає? При їх проектуванні враховувалася середньостатистична висота типового димаря та його стандартний переріз. Що стосується дахових вентиляторів димовидалення, то їхня номенклатура набагато ширша, тому що вони випускаються в тому числі і для промислових об’єктів.

Втім, обидва види спроєктовані для того, щоб видаляти високотемпературні повітряні маси з високим вмістом продуктів горіння, а їх конструкція передбачає можливість їх сервісного обслуговування (чистка від кіптяви та сажі).

Камінні вентилятори від Elicent

Компанія Elicent – одна з небагатьох компаній в Європі, що виробляє спеціальні камінні вентилятори і має великий досвід у цій сфері. Завдяки цьому витяжні вентилятори для камінів TIRAFUMO широко поширені не лише в країнах ЄС, а й в Україні. Скажімо, на сьогоднішній день це один із найпопулярніших камінних вентиляторів в Україні. З його характеристиками можна ознайомитись на сайті.

Якщо у вас виникнуть питання щодо цього товару, ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів з (044) 228-38-28.