Зовнішні вентилятори

Фільтри
  • Серія
  • Опції керування
  • Діаметр підключення, мм
  • Максимальна витрата повітря

Зовнішні витяжні вентилятори – це пристрої, призначені для ефективного видалення повітря із брудних зон. Дані прилади користуються популярністю завдяки тому, що встановлюються на зовнішній стіні будівлі та не псують інтер’єр кімнат.

Зовнішні відцентрові вентилятори Elicent є практичним рішенням для створення бюджетної централізованої витяжної вентиляції. Вони мають високу ефективність, досить невисокий рівень шуму і продуманий корпус, що забезпечує надійність і довговічність роботи.

Переваги зовнішнього вентилятора Elicent

Зовнішній вентилятор – прилад, що монтується на фасад приміщення. Таке розміщення дає одразу кілька переваг.

По-перше, зовнішні вентилятори не створюють акустичний дискомфорт у кімнатах завдяки тому, що двигун працює на вулиці. По-друге, корпус такого обладнання не псуватиме інтер’єр вашого приміщення.

Зовнішні вентилятори Elicent підтримують підключення повітроводів. Тому ви зможете забезпечити централізований забір повітря з кількох брудних зон, до яких належать санвузли, кухня, вбиральня. А це означає, що вам не доведеться купувати окремі прилади для кожної зони.

Завдяки тому, що вентилятори Elicent є відцентровими, вони забезпечують високу ефективність видалення повітря.

Корпус пристроїв відрізняється надійністю: він виготовлений із сталі, яка захищена епоксидним покриттям. Міцний корпус не боїться випадкових механічних впливів і не схильний до корозії. Ступінь захисту IPX4 гарантує, що пристрій не боїться вологи та захищений від непрямих попадань води, що дуже важливо, оскільки прилад розміщується на відкритому повітрі.

Кулькопідшипниковий двигун гарантує менш гучну роботу пристрою, причому здатний функціонувати до 30000 годин. Також конструкція приладу відрізняється наявністю лез, загнутих назад.

Незважаючи на високу продуктивність, всі моделі зовнішніх вентиляторів відрізняються компактністю, а також невеликою вагою. Такі габарити значно розширюють можливості монтажу пристрою.

Модельний ряд вентиляторів зовнішнього розміщення від Elicent

Одна з доступних лінійок вентиляторів зовнішнього розташування – EXT. Дана серія включає вісім модифікацій пристроїв з різним діаметром підключення – від 100 до 200 мм. Чим більший діаметр підключення, тим більшу продуктивність можуть видавати пристрої. Мінімальний показник у 100-мм моделі – до 217 м3/година. Така модифікація підійде для маленьких квартир.

Максимальною продуктивністю можуть похвалитися 200 мм модифікації, до 793 або 908 м3/год, залежно від обраної моделі.

Моделі з підключенням 150, 160 та 200 мм поділяються на два підтипи – з літерами A та B у номенклатурі. Другі відрізняються більшою продуктивністю, але й більшим енергоспоживанням. До речі, щоб пристрої споживали менше електрики та відповідали європейській директиві ErP 2018, виробник рекомендує використовувати регулятор швидкості E-VSD.

Купити зовнішній вентилятор Elicent

Щоб купити зовнішній вентилятор Elicent, необхідно залишити замовлення на нашому сайті. Ми є офіційним представником італійського бренду, і пропонуємо найкращі ціни та офіційну гарантію на продукцію. Наші консультанти допоможуть вам вибрати оптимальний варіант для вашого приміщення, якщо ви зв’яжетесь з нами за номером (044) 228-38-28.