Вентилятори з датчиком вологості

Владислав Аверченко
Владислав Аверченко

Частою проблемою сучасних будинків та квартир є підвищена вологість у приміщенні, а особливо у санвузлах та ванних кімнатах. Чому така проблема існує та як її вирішити – обговоримо далі.

Підвищена вологість – ознака герметичності будівель, що перешкоджає природній вентиляції усередині приміщень. Сьогодні люди намагаються все більше утеплювати житло для максимально комфортного проживання. Але тут виникають такі проблеми: конденсат, пліснява, грибок (внаслідок – хвороби та погане самопочуття).

Витяжний вентилятор з датчиком вологості призначений усувати всі перераховані вище неприємності. Вибір моделей різноманітний, ви можете відштовхуватися від розмірів та технічних характеристик. Важливо, що датчик вологості працює самостійно і вам не потрібно вмикати або вимикати пристрій під час кожного прийому душу. Техніка працює до того часу, поки вологість у приміщенні досягне оптимального рівня.

Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Також, якщо у вас вже є вентилятор, доступна можливість додаткового придбання тільки датчика. Для підключення та встановлення техніки краще звертатися до фахівців, але за бажанням можна змонтувати вентилятори самому. Наші менеджери завжди проконсультують вас щодо специфіки підключення тієї чи іншої моделі.

Пропонуємо звернути увагу на наступні серії вентиляторів для ванної кімнати з датчиком вологості:

 • Elicent Elegance MHY SMART – вентилятори для ванних кімнат, санвузлів з датчиком вологості. Тиха робота, стильний дизайн, тривалий термін експлуатації. Elegance – класична серія бренду, що користується особливою попуярністю на ринку. Лінійка відрізняється тим, що повітря засмоктується по всьому периметру вентиляторів, що удосконалює гідравлічні характеристики пристроїв.
 • Elicent E-Style MHT – побутові вентилятори для ванної кімнати, з датчиком вологості. Рівень вологості, на який реагуватиме пристрій, регулюється – від 40% до 80%. Серія відрізняється тонкою декоративною решіткою (17 – 22 мм), що дозволяє вентилятору не надто виділятися в інтер’єрі.
 • Elicent ECO MHT – досить потужний вентилятор для витяжки, також з датчиком вологості. Призначений для роботи в невеликих та середніх приміщеннях. Серія примітна різноманітністю зовнішніх решіток: моделі GF мають фіксовані решітки, GG – гравітаційні жалюзі.
 • Elicent Elix MHY Smart – серія відцентрових вентиляторів, що відрізняються здатністю працювати з повітропроводами, у яких високий рівень тиску. У цих вентиляторах представлений інтелектуальний контроль вологості, що реалізує автоматичне поступове збільшення/зменшення швидкості роботи залежно від відносної вологості у відсотках. Відцентрові вентилятори справедливо вважаються найкращим рішенням.

Датчик вологості працює за кілька кроків:

 • вимірювання рівня вологості у приміщенні;
 • подача сигналу вентилятору (що вологості більше, ніж передбачено);
 • поновлення нормальної температури.

Залежно від того, скільки вологи знаходиться в повітрі, рале замикаються і розмикаються, приводячи техніку в роботу.

Увімкнення вентилятора з датчиком рівня вологості може бути:

 • примусовим – вмикається вручну, працює деякий час і, забезпечивши правильний рівень вологи, припиняє свою роботу.
 • автоматичним – включається самостійно, якщо показники вологості в кімнаті вищі за норму.

Вентилятори Elicent – це сучасна кліматична техніка від італійського виробника, яка спрямована на усунення підвищеної вологи в будинку.

Купити витяжний вентилятор для ванної кімнати з датчиком вологості можна за номером 044-228-38-28. Наші консультанти нададуть вам якісне обслуговування, доступно розкажуть про специфіку та принцип роботи вентиляторів, а також запропонують конкурентоспроможні ціни на техніку.

Замовити консультацію

  Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних